Zīmējumu konkurss Zemes dienai
22. aprīlis ir Starptautiskā Zemes diena, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību un palielināt informētību par vides problēmām.
2015. gads ir Zemes dienas 45. gadadiena un starptautiskā GLOBE (Vispasaules novērojumi vides kvalitātei) projekta 20. gadu jubileja. Atzīmējot šo dienu, Bērnu Vides skola aicina bērnus un jauniešus no 4 -15 gadu vecumam piedalīties zīmējumu konkursā "Es mīlu savu Zemi". Konkursa dalībnieki aicināti ļauties  fantāzijas lidojumam un uzzīmēt, ko mēs katrs varam darīt Zemes labā. Tās var būt pavisam reālas, katram veicamas darbības, vai arī kas vēl nebijis un neparasts, ko varam uzsākt visi kopā vai katrs atsevišķi.
Labākie darbi tiks publicēti Bērnu Vides skolas un GLOBE projekta sociālajos profilos, kā arī izmantoti Bērnu Vides skolas suvenīru veidošanā.
Vairāk informācijas nolikumā.
Pielikumi:
Download this file (Konk.nolikums GLOBE 20 Zemes diena.pdf)Konkursa nolikums189 Kb