Akcija skolās

Liepājas Ezerkrasta sākumskola

Dalībnieki
370 skolēni, 18 skolotāji, 18 tehniskie darbinieki un vecāki.
Norise un rezultāti
Martā - darba komandas veidošana, plānošana;
7. - 11. aprīlis - informatīvā kampaņa:
Krāsainā nedēļa - par dzīves vietu starp ezeru un jūru, par atbildību pret dabu, par ūdens resursiem, to izmantošanu un taupīšanu; konkurss klasēs un starp klasēm par ūdens resursiem, augiem un dzīvniekiem; dabas avīzes veidošana.
Zemes dienā 1. - 2. klases tīra skolas apkārtni, sakopj apmēram 1 kvadrātkilometru Liepājas ezera krasta, skolas dzīvžogā tiek stādīti krūmiņi (118) un dekoratīvie koki (59).
Savākti 56 50 litru maisi ar atkritumiem.
Akcijā palīdzēja pilsētas dome, Vides aizsardzības centrs, Zaļais cents, Reģionālais vides centrs, SIA Liepājas RAS, SIA "Liepājas ūdens".

Ūdens detektīvs
Uzdevums no 3. klases projekta "Ūdens patēriņš manās mājās."

2. marts. plkst. 22 - tiek pārbaudīts ūdenskrāns virtuvē, vannas sitabā un ūdensskalojamā kaste tualetē. Viss kārtībā.
Izlietnē un vannasistabā zem ūdenskrāna tiek ieklāts balts papīrs.
3. marts plkst. 7.30 - nav nekādu pazīmju, ka ūdens naktī būtu pilējis - papīrs ir sauss.
4. marts plkst. 18 - tiek noslēgts ūdens skaitītājs dzīvoklim. Skaitītāja rādītāji stāv uz vietas. Tiek atgriezti ūdens krāni, ūdens netek. Viss kārtībā.
Santehniķis nav jāsauc, jo ūdens noplūdes nav.
Projekta autors Oskars F.

Akcijas laikā ar skolēnu darbiem tiek veidota "Dabas avize".

Mājaslapa atjaunota projekta „Balticseanow.info” (CB9) ietvaros
v.1.0 © videsskola.lv. 2011. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja Rixtel.