DV skolas

Pēc alfabēta

Skolas nosaukums Programmas
1. Ādažu Brīvā Valdorfa skola       E N A P
2. Aizkraukles pilsētas sākumskola   U          
3. Andrupenes pamatskola M U          
4. Annenieku pamatskola   U          
5. Asūnes pamatskola M     E N A P
6. Augstkalnes vidusskola   U          
7. Baldones vidusskola M            
8. Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola M U       A P
9. Bērzgales pamatskola   U          
10. Blīdenes pamatskola M U          
11. Cēsu Bērnu un jauniešu centrs     J       P
12. Cirmas pamatskola M            
13. Cita skola M   J        
14. Daugavpils 3. vidusskola M U          
15. Daugavpils 9. vidusskola M     E N A P
16. Daugavpils BJC "Jaunība" M U   E N A P
17. Daugavpils Centra ģimnāzija   U          
18. Dekšāru pamatskola M U          
19. Dignājas pamatskola   U          
20. Dr. aicinājuma Liepājas 5. vidusskola   U J E      
21. Džūkstes vidusskola M U         P
22. E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola M U          
23. Ēdoles pamatskola M            
24. Embūtes pamatskola M            
25. Ērgļu vidusskola M     E N A P
26. Gaigalavas pamatskola M U          
27. Galēnu pamatskola M U          
28. Gaviezes pamatskola   U          
29. Gramzdas pamatskola       E     P
30. Gulbīša vidusskola   U          
31. Iļģuciema vidusskola M U J E N A P
32. Irlavas vidusskola M U          
33. Īvandes sākumskola M U          
34. J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola M            
35. Jaunjelgavas vidusskola   U          
36. Jēkabpils 3. vidusskola   U          
37. Jēkabpils BJC mazpulks M U   E     P
38. Jersikas pamatskola M U   E N A P
39. Jūrkalnes pamatskola M   J        
40. Jūrmalas jauno dabas draugu centrs     J        
41. Jūrmalas pilsētas 1. ģimnāzija M   J E N A P
42. Kalnciema vidusskola M            
43. Kalsnavas pamatskola M            
44. Kalupes pamatskola M U          
45. Kapsēdes pamatskola M            
46. Kārsavas 2. vidusskola M U          
47. Kārsavas mazpulks "Upe"   U          
48. Kārsavas pilsētas ģimnāzija M U          
49. Kaunatas vidusskola   U          
50. Kazdangas pamatskola M            
51. Kr. Valdemāra Ainažu pamatskola M   J E   A  
52. Krāslavas pamatskola   U   E N A P
53. Krāslavas Varavīksnes vidusskola M U   E N A P
54. Krimuldas vidusskola     J        
55. Kuldīgas Centra vidusskola   U          
56. Kurzemītes pamatskola M U       A P
57. Liepājas 3. pamatskola M   J        
58. Liepājas 31. arodvidusskola M            
59. Liepājas 7. vidusskola   U          
60. Liepājas Ezerkrasta sākumskola M U   E      
61. Liepājas J. Raiņa 6. vidusskola     J E      
62. Liezeres pamatskola   U          
63. Limbažu 1. vidusskola M U   E N A P
64. Limbažu 3. vidusskola M U   E N A  
65. Lubānas vidusskola M U          
66. Ludzas 2. vidusskola M U          
67. Ludzas BJC       E   A  
68. Lutriņu pamatskola M U         P
69. Majoru pamatskola M     E      
70. Mārcienas pamatskola M     E N A P
71. Matkules pamatskola   U         P
72. Mežaparka sākumskola M U     N    
73. Mežvidu 1. pamatskola   U          
74. Mežvidu 2. pamatskola M U     N   P
75. Natālijas Draudziņas ģimnāzija M            
76. Nīcas vidusskola M U J E N A P
77. Odzienas pamatskola M U   E N A P
78. Ogresgala pamatskola M U          
79. Padures pamatskola M            
80. Pāvilostas vidusskola     J        
81. Pelču pamatskola M            
82. Pilskalnes pamatskola   U          
83. Pudinavas pamatskola M U          
84. Pumpuru vidusskola M U J        
85. Pūņu pamatskola       E      
86. Rembates pamatskola M U          
87. Remtes pamatskola M U          
88. Rēveļu pamatskola M U          
89. Rīgas 49. vidusskola M   J        
90. Rīgas 66. speciālā vidusskola     J E N A P
91. Rīgas šampētera pamatskola M            
92. Robežnieku pamatskola M U   E N   P
93. Rojas vidusskola M U   E N A  
94. Rubenes pamatskola   U          
95. Rudes pamatskola M U J E      
96. Rūjienas vidusskola   U   E N    
97. Salacgrīvas vidusskola   U J        
98. Salaspils 1. vidusskola   U          
99. Saldus rajona Bērnu un jaunatnes centrs   U          
100. Saldus sākumskola M U          
101. Salienas vidusskola   U          
102. Salnavas pamatskola M            
103. Saulkrastu vidusskola M U J E N A  
104. Sermītes pamatskola M     E   A P
105. Skaistas pamatskola   U   E N A P
106. Skrīveru A. Upīša vidusskola M U J   N A P
107. Skujenes pamatskola       E   A  
108. Slokas pamatskola M   J E N A P
109. Stacijas pamatskola M U         P
110. Sventes vidusskola   U          
111. Svētciema pamatskola M U J        
112. Trikātas pamatskola M            
113. Turlavas pamatskola   U          
114. Ugāles vidusskola M U   E      
115. UNESCO Asociētā Staiceles pamatskola M            
116. Valles vidusskola       E N    
117. Vānes pamatskola M            
118. Varakļānu vidusskola M U   E      
119. Vērgales pamatskola     J        
120. Vīgantes pamatskola M U J        
121. Vircavas vidusskola   U          
122. Vītolu pamatskola M U     N A P
123. Zantes pamatskola M U          
124. Zilupes vidusskola   U          
125. Zvejniekciema vidusskola M U J E      

 

Programmu nosaukumu saīsinājumi

M – Meža vērotāji
U – Upju un ezeru vērotāji
J – Jūras vērotāji
E – Skaties 21. gs. / Enerģija un transports
N – Skaties 21. gs. / Notekūdeņi
A – Skaties 21. gs. / Atkritumi
P – Skaties 21. gs. / Pārtika un tirdzniecība

Mājaslapa atjaunota projekta „Balticseanow.info” (CB9) ietvaros
v.1.0 © videsskola.lv. 2011. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja Rixtel.