Dabas vērotāju skolas

Dabas vērotāju programmā pašlaik iesaistījušās aptuveni 150 skolu no visas Latvijas. Programmā lielākoties piedalās pamatskolas skolēni, taču dabas vērotājs var būt gan pirmās, gan divpadsmitās klases skolnieks. Tā kā vērotājus vieno kopīgas intereses –iepazīt dabu -, tad programmā var piedalīties klases daļa, interešu pulciņu dalībnieki, skauti, mazpulcēni, floristi... Dabas vērotājiem vecums nav šķērslis un ko vērot arī netrūkst, tāpēc aicinām pulkā!

Kā iesaistīties programmā?

1. Izvēlieties apakšprogrammu
Jūs varat izvēlēties pētījumus veikt vienā, divās vai visās trīs apakšprogrammās. Skolotāju skaits, kas kopā ar skolēniem katrā skolā veic novērojumus, nav ierobežots. Skolēnu vecums arī nav ierobežots, taču protokoli piemēroti darbam ar pamatskolas skolēniem vai vidusskolēniem.

2. Aizpildiet pieteikuma anketu

Pēc anketas aizpildīšanas un nosūtīšanas, reģistrējieties Dabas vērotāju mājas lapā www.liis.lv/dv, lai saņemtu paroli, kas ļaus piekļūt protokoliem, to paskaidrojumiem un datu ievadīšanai.

3. Izdrukājiet izvēlētās apakšprogrammas protokolu un protokola paskaidrojumus.

Ja skolai nav pieejams internets, pieteikuma anketu var saņemt, piezvanot uz BVS pa tālruni 7845164; 7271456. Anketu aizpildiet un atsūtiet uz BVS. Saņemot pieteikumu, mēs jums nosūtīsim protokolus un paskaidrojumus par to aizpildīšanu jūsu izvēlētajā Dabas vērotāju apakšprogrammā.