Skolēnu inovāciju konference "Mācies no dabas!"
Bērnu Vides skola sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un AS„Latvijas Zaļais punkts” ar Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstu organizēja skolēnu inovāciju konferenci „Mācies no dabas!”, kura ietvaros skolēni izstrādāja inovatīvus produktus, kas ir videi un cilvēkam draudzīgi un uzlabo dzīves kvalitāti.
Konference - forums skolēniem un skolotājiem notika 2013. gada 9. maijā Rīgas skolēnu pilī. Konferences laikā skolēni demonstrēja savu inovatīvo produktu idejas, kā arī piedalījās dažādās radošās darbnīcās un diskusijās ar speciālistiem par videi draudzīgas saimniekošanas jautājumiem. Darbnīcas skolēniem vadīja Rīgas Tehniskās Universitātes, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta, Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes, Latvijas Zaļā punkta, Rīgas skolēnu pils, biedrības „Homo ecos:” un āra dzīves apmācību centra "Pelēkais vilks" speciālisti. Savukārt skolotāji dalījās pieredzē un diskutēja par projekta norisi un rezultātiem.
lietus_savacejsMaja_ka_seneMasina_sienazis
Projekta vadītāja: Inese Liepiņa
Projektu atbalstīja: Latvijas Vides aizsardzības fonds, Valsts izglītības satura centrs, Latvijas Zaļais punkts