Uz zināšanām balstīta biotopu apsaimniekošana

Sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi realizēts projekts "Uz zināšanām balstīta biotopu apsaimniekošana".

Projekta ietvaros veicināta LIFE projekta NAT-PROGRAMME ietvaros sagatavoto ES nozīmes biotopu aizsardzības un apsaimniekošanas vadlīniju ieviešana praksē - sagatavota apmācību programma, metodiskie un informatīvie materiāli par 4 aizsargājamo biotopu grupām zemes īpašnieku izglītošanai.

Sagatavotie materiāli izmēģināti seminārā Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centru darbiniekiem 6. decembrī Siguldā. Seminārā biotopu eksperti iepazīstināja ar sagatavotajām mācību programmām un informatīvajiem materiāliem, konsultēja par biotopu apsaimniekošanas jautājumiem, uzklausīja dalībnieku ieteikumus materiālu pilnveidošanai.

IMG 20181206 131600IMG 20181206 131626

Ar izveidotajiem informatīvajiem materiāliem var iepazīties šeit.

Projekta vadītāja: Inese Liepiņa

Projekta komanda: Linda Zeibote, Krišjānis Liepiņš

Projekta eksperti: Agnese Priede, Sandra Ikauniece, Brigita Laime, Andris Urtāns, Loreta Urtāne

Materiālu redaktore: Iveta Pāvula

Materiālu dizains: Inta Tīdenberga

Projektu atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds

B