Nometne "Mans prāts un sirds dabā"

No 17. marta līdz 21. martam Rīgas Valda Zālīša sākumskolas telpās Bērnu Vides skola organizēja dienas nometni „Mans prāts un sirds dabā”. Nometnē piedalījās 8 līdz 14 gadus veci zinātkāri Rīgas bērni un jaunieši.

Divdesmit Rīgas skolēni brīvlaika nedēļu aizvadīja dažnedažādi prātodami par visu to, kas dabu un vidi ap mums padara tik skaistu, daudzveidīgu un allaž interesantu un saistošu. Ik dienu nometnes dalībnieki posās ceļam un devās kādā ekskursijā - bija Brīvdabas muzejā, kur prātoja, diez’, kā gan kādreiz cilvēki prata dzīvot tā, ka atkritumu nebija? Visu prata izmantot, dzīvoja no dabas un dabai atpakaļ atdot vēl pamanījās!? Botāniskajā dārzā visvisādus augus redzēja, ko vēlāk uzzīmēja, Dabas muzejā beidzot uzzināja, kāpēc tad tā pasaule tik daudzveidīga un dažāda, bet Dabaszinību skolā noskaidroja, no kurienes dažādie augļi un dārzeņi cēlušies, pirātu dārgumus - skaistus augus meklēja un papīra rotaļlietas mācījās veidot! Ak, jā, arī akmeņus apgleznoja! Bet pirms apgleznoja, uzzināja, kā tie radušies!

IMGP7405

Nedēļa paskrēja ātri, tiksimies nākamajās nometnēs!

Nometni līdzfinansēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Nometnes vadītājs: Kaspars Bērziņš