Bērnu Vides skola izsludina iepirkumu

Biedrība “Bērnu Vides skola” izsludina iepirkumu par gājēju celiņa atjaunošanu. Gājēju celiņa atjaunošana notiks Latvijas Vides aizsardzības fonda finansētā projekta “Nacionālā botāniskā dārza vides izglītības un komunikācijas infrastruktūras pilnveidošana ietvaros.

Bērnu Vides skolas un Nacionālā botāniskā dārza sadarbības projektā ir paredzēts atjaunot gājēju celiņu, iekopt jaunas pastaigu takas, izgatavot informatīvos stendus un augu etiķetes. Lai botāniskā dārza apmeklētāji varētu baudīt krāšņu pavasari, projekta ietvaros tiek izsludināts iepirkums gājēju celiņu atjaunošanai Nacionālajā botāniskajā dārzā. Ar iepirkuma nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem var iepazīties šī raksta pielikumā.