Divu dienu semināri skolotājiem

Apmācība norisinājās atsevišķi katras upes baseinam – Ventas, Augšdaugavas, Lejasdaugavas, Gaujas, Salacas un Lielupes. Seminārus vadīja Laura Zvingule no Bērnu Vides skolas, Andris Soms no Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta, Nils Madsens un Kirstena Molere no Esrum Mollegard vides izglītības centra Dānijā.

1seminars1.jpg (26832 bytes)

Skolotāji semināros uzzināja par Dānijas pieredzi vides izglītībā un projektu darbā, iespējamiem projektu veidiem, diskutēja par projektu metodes priekšrocībām mācību procesā, kā arī izmēģināja dažādas praktiskas metodes upes pētīšanai – upes ūdens kvalitātes noteikšanu ar ūdensdzīvnieku palīdzību un vienkāršus eksperimentus klasē.
Pēc semināra skolotāji plāno projektu darbu savā skolā, saskaņojot savu mācību priekšmetu intereses un meklējot tēmas, kas saistītas ar upi.

Atpakaļ