GLOBE projekta salidojums
10. oktobrī Cēsu novada Rāmuļu pamatskolā notika jau 3. GLOBE projekta salidojums. Salidojumā skolēni un skolotāji no 7 projekta dalībskolām dalījās pieredzē, apguva jaunus pētījumus un piedalījās radošās darbnīcās.
zemsedze
Skolēni meklēja skolas apkārtnē apslēptos slēpņus ar dažādiem uzdevumiem, mācījās noteikt mākoņu veidus un  mākoņainību, lietot fotometru, veikt ūdens analīzes, noteikt dažādas koku sugas, atšifrēt upes aizsalšanas laiku, veikt fenoloģijas pētījumus. Bija iespēja arī piedalīties jautrās komandu veidošanas spēlēs un papildināt savas zināšanas par klimata pārmaiņām. Salidojumu apmeklēja ASV vēstniecības kultūras atašeja Danielle Korshak.

Pielikumi:
Download this file (Aerosoli_putekli_Bikshe.pdf)Aerosoli_putekli1908 Kb
Download this file (GLOBE 2013.pdf)GLOBE projekts 2013_20141734 Kb