Aicinām uz projekta "Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm" 3. starptautisko konferenci

Projekta «Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm» komanda un GLOBE programmas Eiropas un Eirāzijas reģionālais koordinācijas birojs aicina izglītotājus piedalīties 3. konferencē «Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm», kas notiks Ķelnes universitātē, Vācijā 2016. gada 28.-30. septembrī.
Šajā konferencē mēs:
• dalīsimies ar idejām, kā uzlabot skolēnu motivāciju mācīties dabaszinātņu (STEM) priekšmetus, savedot kopā dabaszinātņu skolotājus, izglītības darbiniekus un zinātniekus no visas Eiropas,
• iepazīstināsim ar projekta 3 gadu darba rezultātiem un labās prakses pieejām,
• piedāvāsim mācību materiālus, rīkus un metodoloģijas darbam klasē.
Īpaši uzsvērsim:
(1) Informācijas tehnoloģiju lietošanu dabaszinātnēs,
(2) Agrīnu pētniecisko izziņu,
(3) Skolēnu ar nepietiekamiem sasniegumiem dabaszinātnēs motivēšanu.

Par mācīšanās vidē pieejām STEM izglītībā runās Prof. Dr. Kevins O`Konors no Montrojālas universitātes, Kalgarī / Kanāda.

Dalībnieki ir laipni aicināti dalīties ar savu pieredzi plakātu sesijās, ideju tirdziņā un diskusijās. Citastarpā Jums būs iespēja piedalīties izglītojošā rallijā, kas izcels moderno komunikācijas tehnoloģiju lietošanu dabaszinātņu izglītības apvienošanai ar izklaidi, atklājot Ķelnes interesantākos objektus.

Plānotā konferences programma atrodama šeit: http://www.mass4education.eu/conference2016/program

Dalībai konferencē var reģistrēties projekta mājas lapā: http://www.mass4education.eu/conference2016/registration. Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet apstiprinājumu un rēķinu. Tiešsaistes reģistrācija ir atvērta līdz 2016. gada 26. augustam. Plašāka informācija pielikumā.

Papildus informācija par projektu atrodama mūsu Facebook un Twitter profilā un mājas lapā.
Pievienojies mums, lai dalītos, pieredzētu un diskutētu par iedvesmojošām dabaszinātņu mācīšanas pieejām!

Vairāk par projektu lasiet šeit.